درباره ما

وب سایت Lite VDS یکی از مجموعه وب سایت های شرکت پارس شبکه آذرخش(با شماره ثبت 5807) می باشد که از سال 1392 فعالیت رسمی خود، با تأمین تجهیزات شبکه ای از ParsVds.com را آغاز نموده و با افتخار به جمع سرویس دهندگان معتبر بازار هاستینگ، سرور مجازی و اختصاصی پیوسته است. مهم ترین سرمایه این مجموعه در تمام سالهای گذشته اعتماد و همراهی مشتریان بوده است. Lite VDS با در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی هموطنان عزیز، سرویس های باکیفیت و اقتصادی تری را نسبت به سایر ارائه دهندگان این محصولات، ارائه داده است.

Lite VDS با هدف ارائه خدمات با کیفیت و ایده آل با هزینه های مقرون به صرفه و پائین تر تشکیل شده است. جامعه اصلی مورد هدف Lite VDS دانشجویان و فرهیختگان می باشد که جهت انجام فعالیت های تحقیقاتی و علمی خود، نیاز به استفاده از سرویس های باکیفیت ارزان تر دارند.

Lite VDS دارای نماد اعتماد مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که با وجود این نماد، کاربران محترم به راحتی و بدون دغدغه می توانند سرویس های موردنظر خود را خریداری و در کمترین زمان ممکن دریافت کنند.

محصولات Lite VDS شامل سرورهای مجازی داخل و خارج، همچنین سرورهای اختصاصی خارج از کشور می باشد که با قیمت های پائین تر از سایر ارائه دهندگان تحویل کاربران محترم خواهد شد.